Dopłaty do odszkodowań
KOMPLEKSOWA
OBSŁUGA
PRZEJRZYSTA
WSPÓŁPRACa
SPRAWNA
KOMUNIKACJA
GWARANCJA
JAKOŚCI
WSPÓŁPRACA
Z TOWARZYSTWAMI UB.
Complex Automotive
SIEĆ SERWISÓW
W CAŁYM KRAJU
NASZE USŁUGI

Dopłaty do odszkodowań

Gwarantujemy wypłatę wyższego odszkodowania niż to, które zaproponowało Ci towarzystwo ubezpieczeniowe. Pieniądze otrzymasz od nas od ręki a do tego nie musisz martwić się żadnymi formalnościami. Pamiętaj, że dopłatę do odszkodowania możesz otrzymać mimo, że auto zostało już naprawione a nawet sprzedane. Wystarczy, że Twoja sprawa nie jest starsza niż 3 lata.

Naprawa lakierniczo-blacharska Complex Automotive

Zaniżone odszkodowanie

Zaniżanie wycen odszkodowań komunikacyjnych zarówno z polisy OC sprawcy jak i AutoCasco to dość powszechne zjawisko niezależnie z jakim towarzystwem ubezpieczeniowym mamy do czynienia. Każdy ubezpieczyciel dąży do poniesienia jak najmniejszych kosztów ze swojej strony i szybkim zamknięciu sprawy. Niestety cierpi na tym Poszkodowany, który bardzo często nie jest w stanie naprawić auta za otrzymaną kwotę odszkodowania.

Co w takiej sytuacji może zrobić poszkodowany?

Na własną rękę sporządzić niezależny kosztorys szkody, a następnie pisać odwołania od decyzji zakładu ubezpieczeń. Niestety bardzo często nie przynosi to oczekiwanego rezultatu, wtedy pozostaje przekazanie sprawy do kancelarii prawnej. Nie da się ukryć, że dochodzenie swoich praw to często prawdziwa droga przez piekło. Musimy poświęcić mnóstwo czasu i nerwów, a nawet jeśli zatrudnimy prawnika, należy liczyć się z dodatkowymi kosztami wstępnymi oraz wynagrodzeniem od wywalczonej kwoty. Do tego dochodzi bardzo długi czas oczekiwania na wygranie sprawy i odzyskanie należnej kwoty. Ta perspektywa skutecznie zniechęca wielu kierowców, którzy rezygnując z  dochodzenia odszkodowania godzą się na wypłatę zaniżonej kwoty. Niestety w ten sposób zostają poszkodowani dwa razy, raz w wypadku drogowym a drugi raz przy naprawie auta.

Naprawa lakierniczo-blacharska Complex Automotive

Dopłata do odszkodowania krok po kroku

Zgłoś szkoda Complex Automotive
1. Zgłoś się do nas

Na początek skontaktuj się z nami i prześlij cała dokumentację swojej sprawy. Jeśli dysponujesz dokumentacją fotograficzną, ona także może o kazać się bardzo pomocna. Jeśli nie posiadasz dokumentacji szkody, możemy ją pozyskać od ubezpieczyciela w Twoim imieniu.

Likwidacja szkód Complex Automotive
3. Propozycja dopłaty

Po około 2-3 dniach przedstawimy Ci propozycję kwoty dopłaty do odszkodowania. Jeśli zdecydujesz się z niej skorzystać, podpiszemy umowę cesji praw do zaniżonej części odszkodowania. Od tej pory ryzyko i odpowiedzialność za przebieg sporu z ubezpieczycielem spoczywa na nas. Nawet jeśli przegramy proces sądowy, Ty zatrzymujesz wypłacone pieniądze.

Dopłaty do odszkodowań Complex Automotive
2.Analiza dokumentacji

Na podstawie przesłanych dokumentów, oraz w razie potrzeby dodatkowego wywiadu z naszym doradcą oszacujemy możliwą kwotę dopłaty. Nasza analiza wyceny szkody jest bezpłatna i nie zobowiązuje Cię do skorzystania z naszych usług.

Dopłaty do odszkodowań Complex Automotive
4. Wypłata pieniędzy

Po podpisaniu umowy odkupu odszkodowania, niezwłocznie wypłacamy Ci pieniądze na wskazane konto. Pamiętaj, że nie musisz czekać na rozstrzygnięcie sprawy z ubezpieczycielem, teraz jest to nasz problem.

Zaniżone odszkodowanie?  Otrzymaj więcej, od ręki.

Sprawdź wysokość dopłaty.

Prześlij nam podstawowe dane na temat Twojej szkody aby otrzymać propozycję możliwej dopłaty. Analiza szkody jest bezpłatna i niezobowiązująca. Jeżeli nie posiadasz odpowiednich dokumentów do załączenia, zostaw same dane kontaktowe a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i powie co dalej robić.

Załącz posiadane dokumenty takie jak: kosztorys ubezpieczyciela, decyzję ubezpieczyciela itp.
Korzystając z formularza zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności.
Likwidacja odszkodowań Complex Automotive

Masz dodatkowe pytania, potrzebujesz porady?

 Skontaktuj się z nami, napisz maila lub zadzwoń pod numer infolinii, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Przewiń do góry